Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Yangın Söndürme ve İlk Yardım Eğitimi
Kurumuzda 22.10.2014 tarihinde AFAD uzmanları tarafından Yangın Söndürme, tahliye ve İlk Yardım konu eğitim çalışmaları yapılmıştır. Emekleri geçenlere teşekkür ediyoruz.
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
Çalışanlarımıza iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimiz, iş güvenliği uzmanlarımız ve hekimlerimiz tarafından verilmektedir.
3. El Sanatları ve Resim Sergisi
Sayın Valimiz, Mustafa TAŞKESEN ve prokol mensuplarının katılımıyla 3. El sanatları ve resim sergimizi açtık.
5. El Sanatları ve Resim Sergisi
Geleneksel 5. El Sanatları ve Resim Sergimiz farkındalık çalışması kapsamında Engelli Haftasında düzenlenmiştir.
TSE Kalite Yönetim Sistemi Belgemizi aldık
Engelli bireylere yönelik özel bakım merkezleri yönetmeliği çerçevesinde Kalite Yönetim Sistemi Belgemizi alarak gelişen dünya standartlarına uygun hizmet vermekteyiz. Belgelendirme sürecindeki emekleri için kuruluşumuz çalışanlarına teşekkür yemeği verilmiştir.
AFAD ekiplerince Yangın ve Tahliye Eğitimi verildi.
2019 Yılı Hizmet İçi Eğitim Planınca 15.03.2019 tarihinde AFAD ekipleri tarafından kuruluşumuzda çalışanlarımıza uygulamalı olarak Yangın ve Tahliye konulu eğitim verilmiştir.
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yılı
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yılı münasebetiyle Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve tüm kahraman şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.
Yaşlılara Saygı Haftası
Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en kıymetli varlıklarımızdır. Yaşlılık döneminin itibarla yaşanması aynı zamanda bizlerin bir minnet borcudur.  Yaşlılarımızın yaşam kalitesini artırmak, eksiksiz, güler yüzlü, etkin, kaliteli hizmeti sunmak bakım merkezimizin temel amaçlarından biridir. 
Bahar Şenliği Kutlamaları
3 Mayıs Bahar Şenliklileri Kuruluşumuz Bahçesinde Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı...
TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Yenilendi.
Kuruluşumuz Kalite Yönetim Hizmet Standartlarını oluşturarak 2017 yılında TSE tarafından TS EN ISO 9001:2015 standardına uygun olarak belgelendirilmiştir.Türk Standardları Enstitüsü tarafından her yıl belge yenilemek için tetkik yapılmaktadır. 2019 yılı tetkiki yapılmış Kuruluşumuzun kalite standartlarına uygun çalıştığı görülmüş ve belge yenileme başarıya ulaşmıştır. Hizmet alanlara daha iyi bir hizmet vermebilmek adına sürekli iyileştirme yolunda çalışmalarımız devam etmektedir.
3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü
3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü münasebeti ile Tokat Valiliği ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürülüğü tarafından koordine edilen, Şehrazat Restorantta gerçekleştirilen yemek programına kurum sakinlerimiz ile katıldık. Engellilerimizin el sanatları eserlerinin sergilendiği, yapılan koro ve solo çalışmalarına katılımları ile keyifli bir gün geçirmeleri sağlanmıştır.
Engelli yakınları ile anket yapıyoruz
Kuruluşlarımızda; sürekli öğrenen, gelişen ve iyileşen bir yapıda doğruluk ve tarafsızlık temel prensibiyle engelli bireylere süratli, eksiksiz, güler yüzlü, etkin, kaliteli hizmeti sunmak temel amacımızdır. Kalitemizi artırmak, kurum sakinlerimize daha iyi hizmet verebilmek için, siz değerli aile yakınlarının geri bildirimlerine önem vermekte ve sürekli iyileştirme hedefindeyiz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın